Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Sultangazi 28 Ekim 2019 21:37
Videoyu Aç Belediye Başkan Yardımcısı Oldu
A
a

Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis üyesi Av.Fatih Sultan Mehmet Çiçek, Başkan Av.Abdurrahman Dursun tarafından, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildiği bildirildi.

Tebrik Ediyoruz.

Sultangazi için çalışmaya ve üretmeye, kendisine emanet edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğine, vatandaş odaklı belediyecilik anlayışına her konuda öncü ve çalışkan biri  olmaya gayret edeceğine yürekten inandığımız Sayın Av.Fatih Sultan Mehmet Çiçek'e Sultangazi Haber Portalı olarak başarılar diliyoruz.

Av. FATİH SULTAN MEHMET ÇİÇEK KİMDİR?
 
Aslen Sivaslı olan ÇİÇEK 1979 İstanbul doğumludur.
İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimini tamamlamış olup, Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel hukuk alanında yapmıştır. Çiçek, Marmara Üniversitesi Kamu hukuku alanından Doktora eğitimi devam etmektedir.
Avukat, Mali Müşavir, 4.Sınıf Noter , Bilirkişi, Uzlaştırmacı olan ÇİÇEK; Siyasi hayatına 2007 yılında AK Parti İstanbul İl Gençlik kolları komisyon üyeliği (Seçim İşleri ve Mali işler ) ile başlamıştır.  2009 yılında AK Parti Sultangazi kurucu yönetim kurulu üyeliği,  2012 yılında AK Parti Sultangazi yönetim kurulu üyeliği, 2017 İlçe Yüksek Seçim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.
2018 yılı itibariye 4.Olağan AK Parti İlçe Kongresi ile Sultangazi İlçe yönetim kurulu üyeliği ve  İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevi ve SKM Başkanlığı yapmıştır.31 Mart 2018 yerel seçimlerinde Sultangazi Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir.
 
Evli olan Fatih Sultan Mehmet Çiçek 3 çocuk babasıdır.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat