Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun,Ardahanlıları ziyaret etti

Sultangazi 26 Ocak 2019 02:55
Videoyu Aç Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun,Ardahanlıları ziyaret etti
A
a

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, yöre derneklerine yaptığı ziyaretleri sürdürüyor.31 Mart yerel seçimlerinin hizmet, yatırım ve gelişmeleri konuşulduğu buluşmaları adresi bu kez Sultangazi’nin en büyük STK’sı olan İstanbul Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği oldu.

Başkanlığını Akın Bozkaya’nın yaptığı İstanbul Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği, misafir perdeliklerini bu kez Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a gösterdi.
Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’u kapıda karşılayan Dernek Başkanı ve yönetimi memleketlerine özel yöresel ikramlarda bulundular.
Dernek Başkanı Akın Bozkaya, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Kemal Eyüpoğlu, SKM Başkan vekili Alihan Genç eşlik etti.

Dernek Başkanı Akın Bozkaya, Avrupa İstanbul Yakası Ardahanlılar Derneğinin kültürel olarak yaptığı tüm faaliyetler ile ilgili, Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun’u bilgilendirdi. 6 Şubat 2019 tarihinde yapacakları “Ardahanlılar Buluşuyor” programına da Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’u davet etti.
Dernek Başkanı Akın Bozkaya ve yönetimine teşekkür eden, Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun, , kültürel zenginliği geliştirecek, yaygınlaştıracak ve tanıtımına katkı sağlayacak İstanbul Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneğinin “Ardahanlılar Buluşuyor” programına katılacağını belirtti.
Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat