BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün'e Yeni Görev

Sultangazi 21 Ekim 2018 16:56
Videoyu Aç BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün'e Yeni Görev
A
a

Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan, BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün’ü Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul İl Başkanlığı görevine atandı.

Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan; “Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul İl Başkanlığına atanan Nail Gün’e yetki belgesini tevdi ederek hizmetlerinde başarı dilekleri iletti.

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul İl Başkanlığı görevine atanan Nail Gün; ““ Alperenlik; madde ve manada, cenk ve cesaretle, sevgi ve merhametle, insaniyetle, tek ölçü olan Kur’an ve onun hayata yansıyan uygulaması olan sünnetidir.  Diğer şeyler bu temel ölçünün içerisine girdikleri müddetçe kabul edilir. Bu temel kaynağa uymayan ölçü kabul edilemez. Müslüman-Türk Milleti yeniden tarihine layık bir diriliş ve yükseliş hareketinden başarıya ulaşırsa, İslam, bütün ihtişamı ile tekrar bütün âlemi parlatacaktır.
Kalbi vatan için atan, millet için çarpan İslam‘a aşık, Türklüğe sevdalı genç Alperen kardeşlerim Düşmanlarımız çok, yolumuz her zamankinden uzun ve çetindir. Bu yolda ayrılıklara tahammül yoktur. Bu yolda birlik ve dirlik vardır. Bu yolda birleşelim. Bu yol Allah(c.c) nin yolu, hedefimiz İlah-i Kelimetullah yolu, Peygamberimiz Hz. Muhammed‘in (sallallahü aleyhi vessellem) yolu,  bu yol Büyük Başkan Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu‘nun yoludur.
Cenab-ı Allah yar Ve Yardımcımız olsun. Büyük Birliğimiz Daim olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat