Bayram Sevinçer yaptığı açıklamayla bunu resmen tescilledi

Sultangazi 19 Şubat 2019 00:04
Videoyu Aç Bayram Sevinçer yaptığı açıklamayla bunu resmen tescilledi
A
a

İlçemizde 2019’da gerçekleşecek yerel seçimlerde Muhtar Adayların çokluğu dikkat çekiyor. Birçok Muhtar Adayı Belediye Başkanını aratmayan vaatlerde bulunurken, hayırsever kimliği ile tanınan İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer ’den örnek alınacak bir vaatte bulundu.

Haber sitemize yaptığı açıklamayla bunu resmen tescilledi. İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer, muhtar seçilmesi halinde maaşının tamamını muhtarlık heyetinin belirleyeceği ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vereceği vaadinde bulundu.

Bayram Sevinçer; Muhtar olmam halinde alacağım maaşın tamamını ihtiyacı olan öğrencilere burs olarak vereceğim. Gençlerimizin daha kaliteli vakitler geçirmesi için mahallemizde özel çalışmaların yapılması için ilk adımı atan olacağım. Tabi bu sadece sporla bağımlı kalmamalı, gençlerin istedikleri müzik olabilir, tiyatro olabilir, farklı etkinlikler olabilir. Bunları yapmayı düşünüyorum. Bunları yaparken de bağlı olduğumuz resmi kurum ve kuruluşların destekleriyle, onlarla sürekli istişareler halinde bulunup o şekilde yapacağım” dedi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat