Başkan Dursun’a Destek Açıklaması

Sultangazi 14 Şubat 2019 01:53
Videoyu Aç Başkan Dursun’a Destek Açıklaması
A
a

ASİAD) Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneğinden, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a destek açıklaması.

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği daveti üzerine dernek merkezine düzenlenen programa katılan Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun’a, iş adamları tam destek verdi.
“Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak her zaman Adıyamanlı Hemşerilerimize her zaman destek olduk olmaya da devam edeceğiz” diyen Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan, “AK Parti, ürettiği siyasetle sonuna kadar milletimizin temel değerlerine sahip çıkmaktadır” dedi.
Doğan konuşmasına şöyle devam etti; “AK Parti'nin hedefi; Türkiye'mizin tamamını refah ve huzuru kavuşturmak, kalkınmayı sağlamak, demokrasimizi geliştirmek, eksiksiz bir hukuk devleti tesisi ile ülkemizi güçlendirmektir.
Türkiye'nin siyasi hayatında büyük bir dinamizm ve aksiyon hareketi olarak doğan AK Parti, milletimizle bütünleşmeyi sağlamış, mesajını topluma ulaştırmış, tek başına güçlü bir iktidar olarak Türkiye'yi kısa zamanda güven ve istikrara kavuşturmuştur.

Değerli hemşerilerim. İçimizden biri olan Sayın Abdurrahman Dursun Sultangazi’ ye hizmet etmek için karşımızda duruyor. Sultangazi Belediye Başkanı adayımız Sayın Dursun'un "AK Parti Gönül Belediyeciliği" ilkesi ile ilçemizdeki diğer kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleriyle birlikte; el ele gönül gönüle ilçemizi yeni hedeflere taşıyacağına gönülden inanıyorum.
Abdurrahman Dursun kardeşimiz;İstanbul gibi emanet, müjdelenmiş bir şehirde belediye başkanı olarak taşıyacağı onuru, vizyon projelerle taçlandıracağına hiç şüphemiz yok.
Yaptığı tüm çalışmalarda, önüne koyduğu tüm hedeflerde önceliğinin ilçe halkının beklenti ve umutları olduğunu her defasında dile getiriyor. İlçemize değer katacak çalışmaları için şimdiden başarılar diliyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
 
Değerli Hazirun! Bugün burada sizleri evinizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak her zaman Adıyamanlı Hemşerilerimize her zaman destek olduk olmaya da devam edeceğiz.
Bizler; birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece siyasette ve ticarette aktif rol alacağımıza inanıyorum. Bugün AK Partinin  kuruluşundan bu yana bu partinin her kademesinde görev alan ve yaklaşık bir yıldır Sultangazi AK parti İlçe başkanlığı görevini yapmış olan Sultangazi Belediye Başkan adayımız Sayın Abdurrahman Dursun'a ve ilçe Başkanlığına yeni atanan çiçeği burnunda Süleyman Yiğitoğlu Başkanımıza çıkmış olduğu bu yolda kendilerine bir kez daha başarılar diliyoruz.


İnancım o ki, bu yolculukta her zaman olduğu gibi söz konusu Adıyaman!' hemşerilerimize ve Sultangazimize üzerine düşen görevi fazlasıyla yapacaklarına inancımız tamdır.
Hiç şüphe yok ki, her Adıyamanlı bu seçimde farklı düşüncelerini bir kenara bıkarak kendi hemşerilerinin etrafında kenetleneceklerine inanıyorum. Bizlere bu havayı yansıtan bütün Adıyamanlı hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum
Kıymetli misafirler!

AK Parti milletimizin medeniyet tasavvurundan, kalbinden, aklından ve vicdanından doğmuştur. Bu ülkenin kültürel değerleriyle beslenerek yükselen AK Parti, ülkemizle birlikte büyümektedir. Kökü mazide milletimizin hamuruyla yoğrulan AK Parti, ürettiği siyasetle sonuna kadar milletimizin temel değerlerine sahip çıkmaktadır. AK Parti şartlar ne olursa olsun, milletimizin tarihi medeniyet yürüyüşüne sadakatle kılavuzluk etmeyi şeref addetmiştir.
Sayın AK Parti ilçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu Çok kıymetli Sultangazi Belediye Başkan Adayı Sayın Av. Abdurrahman Dursun, Belediye Meclis üyelerimiz ve aday adaylarımız, Muhtar adaylarımız, STK Başkanlarımız, İş Adamlarımız... Ve Basın mensuplarımız!
Binlerce yıllık köklü bir tarihe sahip olan Adıyaman, tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış. Giyimi, düğünü, misafirperverliği, halisi, kilimi ve heybesiyle zengin kültürel değerlere sahip olmuştur.

Adıyaman'ın kültürü, canlı, dinamik, kuşaktan kuşağa aktarılan ve bugün de hala otantik şekliyle hayatın her kesiminde gözlenen bir yapıya sahip. Adıyaman, doğu ile batıyı, eski ile yeniyi velhasıl güzel olan her şeyi bünyesinde barındırır, yeşertir ve kendi rengine boyar.
Türkiye sosyal yapısının küçük bir örneğini gösteren Adıyaman'ın evlatları, ülkemizin dört bir yanında ekmek kavgası peşinde çalışıyor, üretiyor, ülke birikimine kaynak kazandırıyor. Rızık peşinde, memlekete hizmet peşinde gurbete çıkan Adıyamanlıların önemli bir bölümü de İstanbul’da ve özellikle Sultagazi’de yaşıyor.
İstanbul’un sosyal ve kültürel zenginliğine, kendi yörelerine, kendi şehirlerinin birikimi aktaran, İstanbul’u gurbet değil sıla olarak yeni baştan kendi hamurlarıyla yoğuran Adıyamanlıların dayanışma içinde olmaları, doğdukları toprağı unutmamaları şüphesiz sevindirici bir durum.

Biz Adıyamanlılar olarak İstanbul’a ve Sultangazimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bizler Sultangazimizi seviyoruz, çünkü onda kendimizden bir şeyler var. Geçmişimiz var... Geleceğimiz var” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat