Başkan Av. Abdurrahman Dursun Cem Evi'ne Konuk Oldu

Sultangazi 12 Eylül 2019 12:44
Videoyu Aç Başkan Av. Abdurrahman Dursun Cem Evi'ne Konuk Oldu
A
a

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Gazi Cem Evinde Alevi vatandaşların konuğu oldu.

Başkan Abdurrahman Dursun, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Gazi Cem Evince düzenlenen yemeğe katıldı ve Kerbela’da yenilen son yemek olarak bilinen aşureden yedi. Başkan Abdurrahman Dursun’un bu ziyaretinden memnuniyet duyan Alevi vatandaşlar, O'nu sevgiyle karşıladılar.
Oldukça yoğun bir katılımın gösterildiği yemeğe Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Belediye Meclis Üyeleri Av. Fatih Sultan Mehmet Çiçek, Yılmaz Durmuş, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Alevi vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Abdurrahman Durusun, bu ziyaretinde alevi vatandaşların sorunlarına ortak oldu ve isteklerini dinledi. Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı yönetimi ve yönetim kurulu üyeleri ile de bir dizi sohbet eden Başkan Dursun, Matem ayının son pişirilen yemeği ve aşuresini yedikten sonra Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Gazi Cem Evinden ayrılarak, programlanmış ziyaretlerine gitti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat