Başkan Abdurrahman Dursun Kızılay’a Kurban Bağışı Yaptı

Sultangazi 28 Temmuz 2019 17:24
Videoyu Aç Başkan Abdurrahman Dursun Kızılay’a Kurban  Bağışı Yaptı
A
a

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Kızılay Sultangazi Şubesi aracılığı ile Kızılay’a Kurban bağışında bulundu.

Başkan Abdurrahman Dursun’un vekâletini alan Kızılay Sultangazi Şube Başkanı Mesut Görgülü, Sultangazi Belediye Başkanımız Abdurrahman Dursun, Sultangazi Kızılay Şubemize ilk kurban bağışını yapmıştır. Bu kapsamda Dursun Ailesi adına Başkanımız Abdurrahman Dursun’a teşekkür ediyoruz. Tüm Sultangazi halkının katkılarını bekliyoruz dedi.
 
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; Kızılay’ın güvenilir bir kurum olduğunu ve bu noktada alınan bağışların dünya mazlumlarına iletildiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Dursun; “Kızılay’a vekâleten kurban bağışımızı gerçekleştirdik. Tüm Dünyada yaptığı yardım çalışmalarıyla adından söz ettiren zor günlerin en yakan dostu Kızılay’ın Kurban Bağışı Kampanyasına hemşerilerimizin de destek olmasını diliyor bu noktada Kızılay Sultangazi Şubesi Başkanı Mesut Görgülğü ve ekibine de başarılar dileklerimi iletiyorum” dedi.
 
1000
icon
yasar karacam 29 Temmuz 2019 01:53

Baskanım allahım kabul etsinde eski edirne yolu üzerinde adak kurbancılar yer acıyolar nasıl izin verdiler adak kurban yeri için dedikleri zaman baskandan izinliyiz diyolar bu izin veren başkan kimse inşallah ortaya cıkıcak cumhurbaşkanımıza kadar yazdım cıkıcak ortaya izni veren sonuna kadar bu işin takipçişi olucam

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat