BASINA SAHİP ÇIKAN ONLAR OLDU

Sultangazi 12 Ocak 2022 23:43
Videoyu Aç BASINA SAHİP ÇIKAN ONLAR OLDU
A
a

Yeniden Refah Partisi Sultangazi ilçe teşkilatı tarafından organize edilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kahvaltı programı ilçe binasında gerçekleşti.

 Basın mensuplarının gönlüne giren bir anlayış sergileyen Başkan Yasin Kul ve yönetimi, Sahada emek veren ve bu anlamda sıkıntı çeken Gazetecilerin gönlüne dokundu.
Gazetecilere çeşitli hediyeler verildi. Gazetecilerin çektiği sıkıntıları dile getiren Başkan Yasin Kul; “Vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşmaları için gecesini gündüzüne katan kar kış, yağmur çamur demeden, bütün olumsuzluklara rağmen haksızlıklar karşısında susmayan doğruyu tarafsızca yayınlayan birilerin söylediğine göre değil, adaletin öğretisine göre yazan çizen konuşan bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum.
Mesleğini hiçbir baskı altında kalmadan icra eden, bu anlamlı ve önemli günde, her türlü saygıyı, sevgiyi fazlasıyla hak eden ilkelerinden hiçbir koşulda ödün vermeyen kardeşlerimizi kutluyorum. Bu meslek uğrunda hayatını kaybeden, kardeşlerimizi saygıyla minnetle anıyorum. Bugün haber peşinde koşmaya devam eden gazetecilerimizin gününü kutluyorum.  Başarılarının devamını diliyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat