BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 12 DEV ADAM’A DESTEK

Spor 21 Ağustos 2019 12:19
Videoyu Aç BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 12 DEV ADAM’A DESTEK
A
a

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çin'in ev sahipliğinde 31 Ağustos-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 2019 FIBA Dünya Kupası'na katılacak A Milli Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyetiyle bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu, İstanbul'daki son hazırlığını Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Milli takımın antrenmanını ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Milli takım oyuncularıyla sohbet eden Bakan Kasapoğlu, Millilere organizasyonda başarılar diledi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Kasapoğlu, Dünya Kupası için Çin’e gidecek olan Milli takımı uğurladıklarını belirterek, "Federasyon başkanımızla zaten sürekli irtibat halindeyiz. Takımımızın atmosferinden her zaman haberimiz var. Güzel atmosferi hep birlikte gözlemledik. Ekip anlamında arkadaşlarımızı kararlı gördüm, o bakımdan mutluyum" dedi.

Milli Takımın genç oyunculardan kurulu bir kadroyla Çin’e gideceğini kaydeden Bakan Kasapoğlu, "Altyapıdan yetişen bir ekibimiz var, gençlerimize güveniyoruz. Gençlerimizin sahadaki kararlılığıyla, son saniyeye kadar mücadele azmini gösterip bizleri mutlu edeceklerine inanıyoruz.  Organizasyon sonunda 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılmak önemli merhale olur. İnşallah bunu da kat etmiş olacağız. Takımımıza başarılar diliyoruz. Fırsatımızı ayarlamaya çalışacağız, onlarla beraber olacağız, gönlümüzün beraber olduğu gibi. İnşallah onları mutlulukla, sevinçle, başarılarla uğurladığımız gibi karşılayacağız" diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, antrenmanın ardından TBF yöneticileri, gazete, televizyonların spor müdürleri ile oyuncularla birlikte salondaki yemekte bir araya geldi.

A Milli Takım Basketbol Takımı, gece saatlerinde Çin'e giderek 2019 FIBA Dünya Kupası'nın son bölüm hazırlıklarını gerçekleştirecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat