Aziz Babuşçu;Abdurrahman kimseye çalım atmayan bir kardeşimizdir

Sultangazi 13 Mart 2019 15:35
Videoyu Aç Aziz Babuşçu;Abdurrahman kimseye çalım atmayan bir kardeşimizdir
A
a

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığınca düzenlenen “İş dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Buluşması” Sultangazi Belediyesi sahra Sultan Düğün salonunda gerçekleşti.

Programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İş adamları, STK Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu; Abdurrahman kardeşimle İstanbul'da 8 yıllık il Başkanlığı döneminde uzun bir dönem çalıştık. Benim İl Başkanlığı döneminde olmazsa olmaz ilkelerim vardı.
Bu ilkelere bütün teşkilat dinamiklerinize, özellikle ilçe Başkanlarımıza büyük bir hassasiyetle tavsiye eder takipçisi de olurdum. Bunlardan bir tanesi samimiyettir. Samimiyet olmazsa olmaz ilkelerimden bir tanesidir benim için. Samimiyet soyut bir kavram olmasına rağmen görülebilir bir şeydir.
Siz karşınızdaki insanla göz teması kurduğunuzda, onun samimi olup olmadığını anlarsınız. Bakıştığınız da bunu görürsünüz. Her aşamasında samimi olmayı başarabilmiş kardeşimizdir Abdurrahman. İkincisi ben arkadaşlarıma gene derdim ki. Asla millete çalım atmayacaksınız. Millet siyaseti besleyen, siyaseti taşıyan, büyüten temel organdır. Abdurrahman kimseye çalım atmayan bir kardeşimizdir.

Ben derdim ki arkadaşlarıma, dert sahibi olacaksınız davanız derdiniz olacak. Derdinizi de seveceksiniz Öyle seveceksiniz ki, bin derman size önerilse kabul etmeyeceksiniz. Bin dermana derdinizi değişmeyeceksiniz. Çünkü dertli iseniz sorunu çözersiniz. Onu dert haline getirmişseniz insanlarla kucaklaşırsınız. Abdurrahman ders sahibi bir kardeşimizdir. Ben bu özelliklerin tamamını çalıştığımız dönem içerisinde Abdurrahman kardeşim de hepsini gördüm.

Abdurrahman kardeşim, Sultangazi’nin sorunlarını derdi bilecek dertlenecek. Samimiyetle 5 yıl boyunca hizmet edecektir. Abdurrahman kardeşim Sultagazi’de kötü bir Belediye almadı. Cahit bey'den kötü bir Belediyecilik de devir almadı. Bu yönüyle tam bir bayrak yarışı denilebilir. Bayrak yarışı bilirsiniz aynı tempo ile koşan biri diğerine bayrağı teslim eder. Koşmaya devam eder. Koşucu hantallaşır tökezler aksatır yarışı. Burada bir tökezleme yoktu. Burada bir yavaşlık yoktu. Tam bir bayrak yarışı. Şimdi Abdurrahman kardeşim bayrağı alacak Sultagazi’de yaşayan kardeşlerimizin desteğiyle hızlı bir şekilde hedefe koşacak. Rabbimden başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat