Ardahan ili Göle İlçesi Çakıldere köyü genel kurulu gerçekleşti

Sultangazi 27 Haziran 2021 16:45
Videoyu Aç Ardahan ili Göle İlçesi Çakıldere köyü genel kurulu gerçekleşti
A
a

Ardahan ili Göle İlçesi Çakıldere köyü genel kurulu, dernek merkezinde büyük bir katılımla gerçekleşti.

Başkan Bolkan Kara ve ekibi görevi yeni Başkan Nihat Yıldırım ve yönetimine alkışlarla devretti.

Genel kurul için derneğin 50. Yıl Mahallesinde bulunan merkezinde bir araya gelen Çakıldereliler öncelikle genel kurulu idare edecek divan kurulunu oy birliği ile seçtiler. Genel kurula Nihat Yıldırım başkanlığında tek listeyle gidildi.
Eski Başkan Bolkan Kara, kendi görev süresi içerisinde yapılan icraatları tek tek anlatarak başladığı konuşmasında, sık sık birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Kara, özelikle dernek merkezinin tadilatı ve eksiklerinin giderilmesi noktasında ciddi çalışmalar yapıldığını anlatarak, pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntılara da ekip olarak sürekli çözüm üretmeye çalıştıklarını anlattı. Pandemi nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı dileyen Kara, Çakıldereli hemşehrilerini de pandemi bitene kadar sağlık kurulu tarafından belirlenen kurallar konusunda daha dikkatli davranmaya davet etti.

Yapılan oylama sonucu Nihat Yıldırım'ın listesi oy birliğiyle Çakılderelilerden onay aldı. Başkan Kara, alkışlar eşliğinde görevi yeni Başkan Nihat Yıldırm'a devretti.

Oylamadan sonra kürsüye gelen yeni Başkan Nihat Yıldırım, geçmişte derneğe emeği geçen bütün başkan ve yöneticilere teşekkür etti.
Başkan Yıldırım, kendilerini bu göreve layık gören denek üyelerine de teşekkür ederek, ekip olarak bu görevi hakkıyla yapmaya gayret edeceklerini belirtti.
Kendilerine verilen görevin ehmniyetinin farkında olduklarını söyleyen Başkan Yıldırım, önümüzdeki günlerde sık sık üyelerle bir araya geleceklerini ve çalışma programlarını deklare edeceklerini söyledi.


 
1000
icon
Erkan kara 30 Haziran 2021 19:25

Önceki başkana hizmetlerinden dolayı kendisine & Ekibine teşekkür ediyorum yeni yeni seçilen Başkan Nihat Yıldırım’a & yönetimine başarılar diliyorum hayırlı olsun inşallah

0 0 Cevap Yaz
Faruk Hoş 28 Haziran 2021 22:42

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim halkımızdan hayırlısı olsun Rabbım utandırmasın memleketimiz için yola devam selamlar çakıl dere

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat