Ankaralı Turgut’tan Mahsun Kırmızıgül’e tepki.Ankaralı Sanatçıların neyi var!

Genel 25 Mayıs 2020 19:30
Videoyu Aç Ankaralı Turgut’tan Mahsun Kırmızıgül’e tepki.Ankaralı Sanatçıların neyi var!
A
a

Ankara Oyun Havaları Müziğinin öncüsü sevilen isim Ankaralı Turgut, Mahsun Kırmızıgül’ün, Haluk Levent ile internetteki yazışmalarına tepki gösterip, “ Ankaralı sanatçıları aşağılayıp Prim yapma” dedi…

Mahsun Kırmızıgül’ün Twitter üzerinden, Haluk Levent ile yaptığı yazışma Ankaralı Turgut’u kızdırdı. Bayram sebebi ile gençlik fotoğraflarını yayınlayıp yazışmada bulunan iki sanatçıdan Kırmızıgül’ün, “Sen o yıllarda karizmaydın. Bir de bana bak, Ankara Havaları okuyan kardeşlerime benziyom” acıkması Ankara Oyun Havaları Okuyan sanatçıları üzdü.
Ankaralı birçok sanatçı dijital ortamda Mahsun Kırmızıgül’e seslenip, bu davranışının hoş olmadığını söylerken,  en büyük tepki, Ankaralı Turgut’tan geldi. “Mahsun Kırmızıgül, bu açıklaması ile gündem mi yapmaya çalışıyor anlamadım. Ne gerek vardı bu sözlere. Gündem yapmak istiyorsan, işlerinden, izlenilmeyen filminden bahset kardeşim “ diyen sanatçı, Kırmızıgül’ün bu açıklama ile Ankaralı sanatçıları aşağılamaya çalıştığını söyledi.

“Ne demek, ( Sen karizmaydın, birde bana bak Ankara Havaları okuyan kardeşlerime benziyom) demek. Kardeşim o yıllarda gündemde Ankaralı hiçbir sanatçı yoktu, bir tek ben vardım. Bu laf bana mı?  Onlarda olan karizma bende de var. O bizden önce ekrana çıktı ve meşhur oldu. O yıllarda  herkes beni Mahsun’a benzetirdi. Ben de, herkes kendine benzer diye konuşur, hiç gocunmazdım halimden.” Diye açıklamada bulunup Mahsun Kırmızıgül’e tepki gösteren sanatçı sözlerine şöyle devam etti:
“Sorun bıyıksa zamanında keseydi kardeşim, geyik olsun diye konuşurken Ankaralı sanatçıları aşağılamanın anlamı yok. Mahsun Kırmızıgül, koskoca bir camiaya özür borçlu. Gündem istiyorsa Ankara’ya gelsin, Ankaralı sanatçılar O’na gerçek bir gündem yaratır. Geçmişini beğenme melik ve bununla birilerini aşağılamak Mahsun’a yakışmadı.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat