Anadolu yakası kurye

Genel 20 Eylül 2016 00:25
Videoyu Aç Anadolu yakası kurye
A
a

İstanbul’ da Anadolu yakası gibi uzak semtlerde ikamet ediyorsanız ve kuryelerle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız sizin için yararlı olabilecek bir hizmet geliştirdik.

Anadolu yakası kurye hizmeti olarak vermiş olduğumuz bu yararlı hizmette, adresinizden alınan gönderinin hızlı bir şekilde ileteceğiniz adrese teslimini yapmaktayız. İnternet üzerinden ya da mobil şube üzerinden size en yakın kuryeyi çağırabilir ve kuryenizin teslimini sağlayabilirsiniz. Motor kuryelerimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılacak olan bu teslimatta memnuniyet için oy vermeniz de ayrıca mümkün. Diğer firmalardan farklı olarak 24 saat boyunca çalışan bir firma olarak, hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal seçenek için fiyatlar özel olarak belirleniyor.
Anadolu yakası kuryeiçin fiyatı nasıl belirleyeceğinizi merak ediyorsanız bu da son derece kolay! İnternet sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden gönderinizin niteliğini belirleyebiliyorsunuz. Gönderinin boyutuna, ağırlığına ve teslim süresine göre teklif alacağınız fiyat değişiklik gösterebiliyor. Normal şartlarda 45 dakika ile 90 dakika içinde iletinizin teslimini yapan firma, Express kurtye özelliği sayesinde de yarım saat ile 120 dakika gibi bir sürede iletinizin teslimatını yapıyor. Ödeme için ise güvenli ödeme seçeneğini kullanarak kredi kartınız ya da banka kartınız ile kolayca alışveriş yapabiliyorsunuz. Kuryenizin durumunu ise https://kuryem.com/anadolu-yakasi-kurye/uygulama üzerinden kolaylıkla görmeniz de ayrıca mümkün. Hızlı teknoloji, güler yüzlü bir ekip ve kaliteli bir hizmet anlayışı için bizimle çalışın!
 
1000
icon
Anadolu Yakası Kurye 15 Kasım 2016 15:57

Anadolu Yakası Kurye işinde öncü kuruluş . www.anadoluyakasikuryesi.com

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat