ALLDAY OUTLET SULTANGAZİ'DE HİZMETE AÇILDI

Sultangazi 27 Ocak 2019 01:22
Videoyu Aç ALLDAY OUTLET SULTANGAZİ'DE HİZMETE AÇILDI
A
a

Allday Sultangazi şubesi işletmeciliğini Cem Gündüz’ün yaptığı tesettür giyim mağazasının açılışı, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’un katılımı ile gerçekleştirildi.

Açılış programına Allday Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Köse, Başkan yardımcısı Recep Köse, Genel Koordinatör Çiğdem Andıç, Allday şube Müdürü Musa Yeşiltaş, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç katıldı.

Davut Paşa Yıldız Teknik Üniversitesi Camii İmamı Şinasi Süleymanoğlu hocanın okuduğu duaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Davetliler mağazayı gezerek ürünleri incelediler. Allday tesettür giyim mağazasının açılışında vatandaşlara ikramlarda bulunuldu.
Allday Sultangazi şubesi işletmecisi Cem Gündüz; “Geleneksel ile moderni buluşturduğumuz çizgimizde genç, tesettürlü bayanlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, gençlerin yaşlarına ve sosyal hayatlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Kumaş ve aksesuar tercihlerimizdeki çıkış noktamızı da yine gençler oluşturuyor. Allday olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkanına sahip olmayan genç kesim için iyi ve iddialı bir alternatifiz.
Açılışımıza özel büyük indirimler yaptık. Sultangazi’li hemşerilerimizi bu büyük indirimlerden yararlanmaya bekliyoruz” dedi.


 
1000
icon
Ayfer kalyoncu 30 Nisan 2019 13:23

Çok memnunuz harıka gıysiler var indirimdn haberdar edermisiniz

0 0 Cevap Yaz
Özlem çakmak 27 Ocak 2019 10:34

Tam adresi atarmisiniz lütfen

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat