AK Parti'yi gönüllere işleyenler kadınlardır

Sultangazi 3 Şubat 2019 00:20
Videoyu Aç AK Parti'yi gönüllere işleyenler kadınlardır
A
a

Erzurum Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Halim Aydın, Şenkayalılar Dernek Başkanı Osman Şeker ve Erzurum Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Yasemin Aydın tarafından organize edilen programa Ak Parti Sultangazi Belediye Başkanı Adayı Av. Abdurrahman Dursun katıldı.

Erzurum Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Şeker ve Kadın Kolları Başkanı Yeliz Aydın’a böyle güzel bir program düzenledikleri için teşekkür eden, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, konuşmasına şöyle devam etti;

“Bizler bu yola çıktığımızda, AK Parti'nin mayası atıldığında, şunu bilmelisiniz ki AK Parti'nin hayatında kadınların eli vardır. AK Parti'yi gönüllere işleyenler kadınlardır. Hanım kardeşlerimizin varlığını 2001'den 2019'a kadar gelen serüvenimiz içerisinde alanda hissettik. Hanım kardeşlerimiz olmazsa bir evin kapısını çalmak ta sıkıntı oluyordu. Hanım kardeşlerimiz, kadın kollarımız yanımızda olmaz ise sokaklarda gezmekte tereddüt yaşıyorduk. AK Parti'nin hamurunda, mayasında hanım kardeşlerimizin eli var, yüreği var, o yüzden sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Sizler olmasanız zor yollar yürürüz. Sizlerle birlikte zor olan yollarımız daha kolay bir hale geliyor. Sizlerle birlikte aşılamaz denilen engeller, her zaman aşılar hale geliyor. Kadın bir davaya inanırsa, ben bu işi yapabilirim derse, başarırım derse, ben bu yola çıkarım derse, yolun sonunda da gelirim derse, o iş bitmiştir. O yüzden sizin inancınız önemli. Sizin Ak Parti ile birlikte, Tayyip Erdoğan ile birlikte, yol yürümeniz son derece önemli. Size ihtiyacımız var. Bizimle birlikte çalışın, hep beraber Tayyip Erdoğan’a destek olalım ”dedi.
Erzurum Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Halim Aydın, Şenkayalılar Dernek Başkanı Osman Şeker ve Erzurum Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Kadın Kolları Başkanı Yasemin  Aydın’da birer selamlama konuşması yaptı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat