Ahmet Süt adaylık başvurusunda gövde gösterisi yaptı

Sultangazi 11 Kasım 2018 21:57
Videoyu Aç Ahmet Süt  adaylık başvurusunda gövde gösterisi yaptı
A
a

Ahmet Süt, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partiden Sultangazi Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Ahmet Süt’ün AK Parti ilçe binasında adaylık müracaatına yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

Kalabalık bir grup eşliğinde AK Parti İlçe Teşkilatına adaylık başvurusu yapan Ahmet Süt, çıkışta kendisini bekleyen kalabalığa hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Sultangazi’yi varoş bir mahalle olarak tanımlayan Ahmet Süt, seçildiği takdirde Sultangazi’nin varoş bir mahalle olmaması için gayret edeceğini söyledi.
Süt konuşmasına şöyle devam etti; Çok değerli Sultangazi’li hemşerilerim. Bu güzel Pazar gününde ailenizle gezmek yerine Sultangazi Belediye Başkan aday adayınız Ahmet Süt’ü desteklemeye geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Değerli dostlar biliyorsunuz yaklaşık bir buçuk sene evvel Sultangazi ’ye dair bir hayalimiz vardı dedik ve yola çıktık. Çekirdek ailemizden başlamak üzere, halka halka büyüdük, onlarla, yüzlerle derken binlerle buluşmaya başladık. Biz dik durmayı Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik.
Bizler üç temel esas üzerine yola çıktık.
Biz dedik ki bundan sonra Sultangazi’yi Sultangazililer yönetsin. Biz dedik ki Sultangazi ortak akılla yönetilsin. Siyasi duruşu ideolojisi, dünya görüşü ne olursa olsun Sultangazi ’de yaşayan her bireyin Sultangazi üzerinde bir söz söyleme hakkı vardı. Bu hakkı verelim ve vereceğiz dedik. Biz dedik ki Sultangazi yönetiminde temsiliyette adalet olsun. Sultangazi ‘de seksen bir ilden yaşayan insanlarımız, hemşerilerimiz vardır.

Bu konuda demokratik yapıya uygun olarak herkes temsil edilebilmek hakkına sahip olsun. Ve bu hakkını herkes istediği şekilde kullansın istedik. Değerli arakadalar, eğer rabbim nasip ederse ve sizlerin destekleriyle, bu mahşeri kalabalıkları gören büyüklerimizin kararlarıyla Sultangazi Belediye Başkanlığı bizlere nasip olursa hep beraber Sultangazi ‘ye güzel hizmetler edeceğiz. Daha yaşanabilir bir ilçe konumuna getireceğiz.
Dünya metropolü olan İstanbul’un ilçesi olan Sultangazi’yi varoş mahalle olmasından çıkarma gayreti içerisince olacağız” dedi.

 
 


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat