Abdurrahman Başkan Doğa Yürüyüşüne Katıldı

Sultangazi 2 Mart 2019 01:22
Videoyu Aç Abdurrahman Başkan Doğa Yürüyüşüne Katıldı
A
a

Abdurrahman Başkan Doğa Yürüyüşüne Katıldı

Sultagazi’de halkı bağımlılıklar ilgili bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeşilay Sultangazi Şubesi, 1-7 Mart Yeşilay Haftası' etkinliği kapsamında ilk programını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaklaşık 1.500 öğrenci ile birlikte velileriyle Sultangazi Belediyesi Kent Ormanı'nda 'Doğa Yürüyüşü' ile gerçekleştirdi.
Yoğun bir ilginin olduğu programa İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanları, Öğrenciler, Veliler, Sponsorlar ile birlikte Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun ve Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu katıldı.
Renkli görüntülere sahne olan yürüyüşte katılımcılar güzel bir havada keyifli bir yürüyüş yapmanın keyfini yaşarlarken, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ve Şube Başkanı Ramazan Altan tarafında miniklere ve ailelerine elma ikram edildi.
Ayrıca etkinlik öncesinde katılımcılara Yeşilay Sultangazi Şubesi tarafından yağmurluk, şapka, balon ve bileklik hediye edildi.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat