19 Eylül Gaziler Günü Onuruna Yemek Verildi

Sultangazi 19 Eylül 2018 18:40
Videoyu Aç 19 Eylül Gaziler Günü Onuruna Yemek Verildi
A
a

19 Eylül Gaziler günü kutlamaları çerçevesinde Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçede yaşayan gaziler ve şehit aileleri ile yemekte bir araya geldi.

Sultangazi Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen 19 Eylül Gaziler Günü programının ardından gaziler onuruna verilen yemek programına Kaymakam Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Cahit Altunay, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün, muhtarlar,gaziler,şehit aileleri katıldı.
Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Cahit Altunay; “Gazilerimiz gerek muharebede, gerek terörle mücadelede, gerekse yakın zamanda girişilen hain darbeye karşı koymada kendilerini milletimizin gönlünde müstesna bir yere koyacak davranışı göstermiştir. Tüm gazilerimize minnet borçluyuz” dedi.
Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar; “Bizim milletimiz, millet olduğu günden bu yana memleket, vatan ve devleti için gazi, şehit ve fedakârlıkta bulunmak için her zaman hazır olmuştur. Sizler her zaman başımızın tacısınız. Ebediyete intikal etmiş gazilerimize ve ülke için seve seve canlarını vermiş şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat