(Özel) ‘Televizyon İzlemiyorum, Haberim Yok’ Dedi Cezadan Kurtulamadı

Genel 27 Kasım 2020 09:50
Videoyu Aç (Özel) ‘Televizyon İzlemiyorum, Haberim Yok’ Dedi Cezadan Kurtulamadı
A
a

Taksim’De Gerçekleştirilen Maske Ve Sigara Denetiminde Kurallara Uymayan Kişiler Türlü Bahanelere Sığınsa Da Cezadan Kurtulamadı. İstiklal Caddesi’Nde Sigara İçen Bir Vatandaş, “Televizyon İzlemiyorum. Cezadan Haberim Yoktu” Diyerek Kendini Savundu.

Taksim’de gerçekleştirilen maske ve sigara denetiminde kurallara uymayan kişiler türlü bahanelere sığınsa da cezadan kurtulamadı. İstiklal Caddesi’nde sigara içen bir vatandaş, “Televizyon izlemiyorum. Cezadan haberim yoktu” diyerek kendini savundu.
Türkiye’de korona virüs vakalarının artış göstermesiyle maske ve sigara denetimleri sıklaştırıldı. Polis ve zabıta ekipleri İstiklal Caddesi’nde yapılan denetimde maske takmayanlar ile sokakta sigara içenlere cezai işlem uyguladı. Bazı turistler polislerle tartışarak zor anlar yaşattı. Bazı vatandaşlar ise yasaktan haberi olmadığını söyleyerek kendini savundu. Televizyon izlemediğini iddia eden bir vatandaş uzun süre kimliğini vermemekte ısrar etti. Vatandaşlar ve turistler türlü bahanelere sığınsa da cezadan kaçamadı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat