(Özel) "Evcil Hayvanlarım İçin Çıktım" Dedi, Cezadan Kurtulamadı

Genel 13 Aralık 2020 10:20
Videoyu Aç (Özel) "Evcil Hayvanlarım İçin Çıktım" Dedi, Cezadan Kurtulamadı
A
a

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Kapsamında Yapılan Denetimlerde Beşiktaş'ta Ticari Taksi İle Yolculuk Yapan Ve Evcil Hayvanları İçin Sokağa Çıktığını Söyleyen Vatandaşa İzin Belgesi Olmadığı İçin Cezai İşlem Uygulandı.

Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan denetimlerde Beşiktaş’ta ticari taksi ile yolculuk yapan ve evcil hayvanları için sokağa çıktığını söyleyen vatandaşa izin belgesi olmadığı için cezai işlem uygulandı.
Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda uygulama yapan polis ekipleri, araçlardaki vatandaşların belgelerini kontrol etti. Belgeleri tam olan vatandaşlar yollarına devam ederken, belgesi olmayanlara ise cezai işlem uygulandı. Denetimler sırasında bir ticari taksi durdurulup, yolcuya izin belgesi soruldu. Evcil hayvanları için dışarı çıktığını söyleyen vatandaş. izin belgesinin olmadığını belirtti. Ekipler, kimlik kontrolünün ardından yolcuya cezai işlem uyguladı.

“Ben şimdi yanlış bir şey yaptım”
Ceza yiyen vatandaş, “Evcil hayvan besleyenler, ben şimdi yanlış bir şey yaptım. Kaymakamlığı aradığınız zaman size yardımcı oluyorlarmış. Belge niteliğinde bir şey veriyorlarmış. Ben aramadım. Bunun için izin alınabiliyormuş” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat