İSİED’en BÜYÜK AYIP

Sultangazi 11 Aralık 2018 21:42
Videoyu Aç İSİED’en BÜYÜK AYIP
A
a

(İSİED) Sanayici İş Adamları, Esnaf ve Sanatkârlar Derneği, Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde (İstihdam Teşvikleri) adlı konferans programı gerçekleştirildi.

Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İŞKUR Sultangazi Şube Müdürü Cihan Kapucu, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, iş adamları ve esnaf katıldı.

Normal akışında devam eden programda çiçeği burnunda (İSİED) Genel Başkanı Hüseyin Yılmaz’ın isteği salonda soğuk duş etkisi yaptı. Sanayici İş Adamları, Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı Hüseyin Yılmaz, derneğe vermiş olduğu isimden bihaber olacak, tuttukları ofis için Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’dan ofis mobilyası istedi.
Hüseyin Yılmaz’a sormak istiyoruz. Sayın Yılmaz, SANAYİCİ İŞ ADAMLARI, ESNAF VE SANATKÂRLAR olarak ofisinize mobilya alacak paranız mı yok. Sizin sanayiciliğiniz, esnaflığınız nerede kaldı. Ayıp Sayın Hüseyin Yılmaz, çok ayıp. Çıkın kamuoyundan, bu halktan özür dileyin. Bir daha da böyle bir yanlışa düşmeyin.
Bu talebinizi RED eden Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı canı gönülden TEBRİK EDİYORUZ.
 
 
1000
icon
çok 12 Aralık 2018 01:20

Adi ustunde iş adamlari nasil bir adamlar tug bitmemiş yetimin haki olana goz dikmişler bunlar iş adami degil ve sayin belediye başkanimizi reditinden dolayi tebrik ediyorum sayin başkanimiz bir daha kanitladiki belediye eminelerde allah başkandan razi olsun

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat