Zülfükar Yeşil AK Parti Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı

Kategori: Sultangazi - Tarih: 30 Kasım 2018 21:16
Zülfükar Yeşil AK Parti Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı

Zülfükar Yeşil AK Parti Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaparak ben de varım dedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için partilerde belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ederken, belediye meclis üyelikleri içinde başvurular sürüyor. Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına meclis üyeliği başvuruları devam ederken, Belediye meclis üyeliği için Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına belediye meclis üyeliği için müracaatta bulunan Zülfükar Yeşil başvurusunu yaparak 2002 yılından beri içerisinde bulunduğum Ak Partiden belediye meclis üyesi olmak için başvurumu yapıyorum dedi.
ZÜLFÜKAR YEŞİL KİMDİR?
 
Zülfikar Yeşil,1 Mayıs 1966 yılında Adıyaman Gerger’de doğdu. Babasının adı Cemal, annesinin adı Mercan’dır. Evli ve 6 çocuk babasıdır. İlkokul eğitimini Gerger’de tamamlayan Yeşil, ortaokul ve lise tahsilini ise İstanbul’da tamamladı. Yeşil; Zazaca, Arapça İngilizce ve Japonca bilmektedir.1983 yılında Yeşil Tekstil’i kurarak iş hayatına atıldı. Başarılı bir iş hayatı geçiren Yeşil, Yeşil Tekstil ile imalat; Z&M Tekstil ile ihracat, Coho Tekstil A.Ş de dış ticaretini güçlendirerek Yeşil Tekstil yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.


 

https://www.sultangazi.com.tr/haberprint/zulfukar-yesil-ak-parti-belediye-meclis-uyeligi-aday-adayligi-icin-basvuru-yapti-25649.html