Dj Kaan Deniz Kuşadası’Nda Sahne Aldı

Magazin 21 Şubat 2020 11:50
Videoyu Aç Dj Kaan Deniz Kuşadası’Nda Sahne Aldı
A
a

Avrupa’Da Hollanda Doğumlu Olup Türkiye'de Baba Tarafından Karslı Olan Ve Dünyada Da Birçok Kişi Tarafından "The Rockstar From Holland" Lakabı İle Tanınan Dj Kaan Deniz, Dün Gece Kuşadası'nda Bir Gece Kulübünde Sevenleriyle Buluştu.

Avrupa’da Hollanda doğumlu olup Türkiye’de baba tarafından Karslı olan ve dünyada da birçok kişi tarafından "The Rockstar From Holland" lakabı ile tanınan Dj Kaan Deniz, dün gece Kuşadası’nda bir gece kulübünde sevenleriyle buluştu.
Avrupa’da da konserler veren Türk DJ dünyaca ünlü kişiler tarafından beğeni toplayarak ülkemizin de yurt dışında DJ olarak çok iyi tanıtımlarını yapmaya devam ediyor.
Türkiye de bulunduğu süre içerisinde öncelik olarak Antalya, Bodrum ve Didim’de perfonsmanslar sergileyen DJ Kaan Deniz son olarak Kuşadası’nda sahne alarak kendisini izlemeye gelenleri eğlendirdi.
Hayranlarıyla fotoğraf çektiren Kaan Deniz, "Ben onlara çok şey borçluyum, onlar benim şarkıyla eğlendikçe bende onlara zaman ayırıp aynı ilgiyi geri vermek istiyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat