Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Biz Güçlü Bir Milletiz, Hep Birlikte Başaracağız”

Genel 25 Mart 2020 19:19
Videoyu Aç Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Biz Güçlü Bir Milletiz, Hep Birlikte Başaracağız”
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Korona Virüsle Mücadeleyle İlgili Twitter’Dan Yaptığı Paylaşımla, “Tedbirlerle Ve Ekonomik Destek Paketleriyle Vatandaşlarımızı Bu Krizin Etkilerinden Korumaya Devam Edeceğiz. Biz Güçlü Bir Milletiz, Hep Birlikte Başaracağız” Dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüsle mücadeleyle ilgili Twitter’dan yaptığı paylaşımla, “Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşlarımızı bu krizin etkilerinden korumaya devam edeceğiz. Biz güçlü bir milletiz, hep birlikte başaracağız” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip korona virüsle (Covid-19) mücadele ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında korona virüsle mücadele konusunda hükümet olarak alınan tedbirlerin yer aldığı bilgilere yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“İlk günden itibaren Korona virüs salgınına karşı tüm kurumlarımız ve imkanlarımızla milletimizin yanında yer aldık. Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşlarımızı bu krizin etkilerinden korumaya devam edeceğiz. Biz güçlü bir milletiz, hep birlikte başaracağız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat