2018 YILI MÜDÜRLÜKLER İSTİŞARE TOPLANTISI BAŞLADI

Kağıthane 11 Ocak 2018 14:40
Videoyu Aç 2018 YILI MÜDÜRLÜKLER İSTİŞARE TOPLANTISI BAŞLADI
A
a

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç tarafından her yıl gerçekleştirilen ‘Müdürlükler İstişare Toplantısı’ başladı. Kurum içerisinde iletişime önem veren Başkan Kılıç, ziyaretleri esnasında yapılan ve planlanan ilişkin bilgiler alarak, personelle görüşüyor

Başkan Kılıç, 2018 Müdürlükler İstişare Toplantıları kapsamında şu ana kadar görüştüğü Bilgi İşlem Müdürü Sedat Bika, İmar ve Şehircilik Müdürü Davut Paralı ile Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Koyun’dan yürütülen işlere ilişkin brifing aldı.

Kılıç, müdürlükten sorumlu belediye başkan yardımcılarının da katıldığı ziyaretlerde personelle de görüşüyor. Kurumda devam eden çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Başkan Kılıç, hizmette aksama olmaması içi tüm müdürlük personelinin gayretli şekilde çalıştığını söyledi. Başkan Kılıç, ziyaretlerde 2017 yılında yapılan ve yeni yılda yapılması planlanan işlere ilişkin bilgi aldıklarını ifade ederek, ‘’Geçen yıl planladığımız işlerin büyük bir kısmını hayat geçirdik. Bunun mutluluğu içerisindeyiz. Geride bıraktığımız yılın sonunda başladığımız açılışlarımız yeni yılda da devam ediyor. Yaptığımız mesainin karşılığını almak gurur verici. Emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ziyaretlerimiz devam edecek’’ dedi.

Başkan Kılıç, ziyaret ettiği müdürlere teraryum hediye ediyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat